detaliere job

Descrierea postului

Urmărește execuția lucrărilor de investigare geotehnică pe șantier din punct de vedere al cantității, calității și respectării termenelor de execuție;

Organizează lucrările de investigare geotehnică pe șantier împreună cu echipa;

Verifică planurile de situație și propune soluții constructive pentru rezolvarea neconformităților identificate și tehnologii;

Planifică și urmărește aprovizionarea cu materiale în șantier;

Întocmește și/sau verifică atașamente, situațiile de lucrări, rapoarte de lucru, procese verbale și orice altă documentație cu caracter tehnic;

Întocmeşte, ori de câte ori este cazul, rapoarte de neconformităţi şi ia măsuri pentru rezolvarea acestora;

Verifică stadiul proiectelor şi respectarea termenelor de predare;

Coordoneaza echipa operațională.

Profilul candidatului

Absolvent al unei facultăți de geologie sau construcții;

Experiența în geotehnică constituie un avantaj;

Capacitatea de a comunica eficient și convingător cu clientul;

Cunoașterea la nivel mediu a limbii engleze reprezintă un avantaj;

Cunoștințe minime de Autocad reprezintă un avantaj;

Cunoașterea la nivel avansat a pachetului Microsoft Office și Autocad 2D;

Permis auto categoria B.

Dacă profilul tău e potrivit acestui post, trimite-ne aplicația ta (CV +scrisoare de intentie) la cariere@saidel.ro